Gruppereise til SKI-VM i Planica 2023 - bli med og heie frem våre norske helter sammen med massevis av elleville tilskuere, opplev slovensk gjestfrihet og et herlig yrende folkeliv. Planica/Kranjska Gora med sine rundt 5.500 innbyggere ligger vakkert til i den nordvestlige delen av Slovenia, nær den Italienske og Østerriske grensen. Planica og Kranskja Gora er kjente navn fra skiflyvning og alpint verdenscup, men dette vil være første gangen Planica arrangerer verdensmesterskapet på ski, nordiske grener. Vi gleder oss til å ta med oss glade gjester til SKI-VM i perioden 23. februar - 5. mars 2023.
Sponsor Compagniet AS og Bennett Hønefoss arrangerer reisene som egner seg både for firmaer og privatpersoner. De har lang erfaring med gruppereiser til store sportsarrangementer og det er alltid med en norsktalende erfaren reiseleder.
Inkludert i reisen:
Charterfly Oslo - Ljubljana t/r, overnatting på valgte hotell, transport, billetter til SKI-VM
Tur 1; 23. - 27. februar 2023, fra 18.490,-
Tur 2; 27. februar - 5. mars 2023, fra 21.970,- - kun få plasser ledig pr. 24. januar
Tur 3; 23. februar - 5. mars 2023, fra 31.490,-
Fraprisen inkluderer:
- Pris pr. person når 2 reiser sammen og deler rom
- Charterfly Gardermoen - Ljubljana t/r
- Buss flyplass - hotell t/r
- Shuttlebuss hotell - arena t/r
- overnatting på 3 - stjerners hotell i Kranjska Gora inkl. frokost
- Tribunebilletter alle dager
- Norsk reiseleder
Tillegg for 4 - stjerners hotell. Tillegg for singelrom, fra 3.000,-. Vi hjelper deg gjerne med tilslutningsfly fra andre flyplasser. Begrenset antall plasser. Spesielle betingelser gjelder. Forbehold om ev. trykkfeil og prisendringer. Tekn. arr. Sponsor Compagniet AS i samarbeid med Bennett Hønefoss.
Vi tilbyr opphold på følgende hoteller:
- Hotel Alpina Kranjska Gora, 3-stjerners hotell inkl. frokost
- Hotel Lipa Kranjska Gora, 3-stjerners hotell inkl. frokost (kun dobbeltrom)
- Hotel Ramada Resort Kranjska Gora, 4-stjerners hotell inkl. frokost
Litt mer om priser og singeltillegg:
- Tur 1: Pris fra 18.490,- for 3-stjerners hotell til 20.490,- for 4-stjerners hotell. Pr. person i dobbeltrom, enkeltromstillegg fra 3.000,- til 5.500,-
- Tur 2: Pris fra 21.970,- for 3-stjerners hotell til 24.970,- for 4-stjerners hotell. Pr. person i dobbeltrom, enkeltromstillegg fra 3.600,- til 6.600,-
- Tur 3: Pris fra 31.490,- for 3-stjerners hotell til 36.490,- for 4-stjerners hotell. Pr. person i dobbeltrom, enkeltromstillegg fra 6.600,- til 12.100,-
Kontakt oss for mer informasjon og påmelding!
Bli med Bennett Hønefoss til SKI-VM i Planica 2023. Foto: OC Planica
Kranjska Gora. Foto: Archive Tourism Kranjska Gora