Bennett Ferie Hønefoss og Sponsor Compagniet AS arrangerer gruppereiser med reiseleder til friidretts VM i Doha 2019! Norsk friidrett blomstrer for tiden og vi reiser en stor gjeng til VM i Doha, Qatar for å heie på den norske troppen. Reisen passer både for privatreisende/enkeltreisende og bedrifter som ønsker å finne på noe sammen.
Doha er Qatars skinnende juvel og en flerkulturell by som huser størstedelen av landets befolkning samt utvandrede grupper fra en rekke opprinnelsesland. Shoppingmulighetene er gode i byens mange kjøpesentre, mens Corniche imponerer besøkende med malerisk arkitektur og fantastisk utsikt over havnen.
Inkludert i gruppereise til VM i Friidrett i Doha i perioden 28. september - 7. oktober:
Fly Oslo - Doha t/r, bo 5 eller 9 netter på 4 - stjerners The Avenue A Murwab Hotel i Doha, halvpensjon, tribunebilletter og norsk reiseleder.
Fra 14.900,- for reise 2. - 7. oktober 2019
Fra 17.900,- for reise 28. september - 7. oktober 2019
- Pris pr. person når 2 reiser sammen og deler rom
- Fly Oslo - Doha t/r
- Buss flyplass - hotell t/r
- 5 el. 9 netter på The Avenue A Murwab Hotel
- Frokostbuffet
- Middagsbuffet
- Tribunebilletter
- Norsk reiseleder
- Alle kjente skatter og avgifter
Enkeltromstillegg fra 1.500,-. Vi hjelper gjerne med tilslutningsbilletter fra andre norske flyplasser.
Begrenset antall plasser. Spesielle betingelser gjelder. Forbehold om ev. trykkfeil og prisendringer. Tekn. arr. Bennett Ferie Hønefoss i samarbeid med Sponsor Compagniet.
Kontakt oss for spørsmål og påmelding!